• Gúgska 48, 940 02 Nové Zámky Slovenská republika

+421 905 458 871

close

 • Ponuka
 • MIDEA
 • SAMSUNG
 • GREE
 • VIVAX
 • DAIKIN
 • TOSHIBA
 • MITSUBISHI
 • LG

Ponúkame

Poradenstvo

Poskytujeme poradenstvo v oblasti klimatizačnej techniky a tepelných čerpadiel. Zabezpečíme obhliadku stavby, ktorá je dôležitá na návrh a dohodnutie všetkých podrobností súvisiacich s prípravou a montážou. Poradíme vo výbere správneho zariadenia a správneho umiestnenia do objektu tak, aby bol splnený plnohodnotný komfort, účinnosť a estetika.

Ponúkame:

 1. Návrh a montáž klimatizácii
 2. Chladiace a mraziace boxy (presný výpočet výkonu a rozmerov boxu podľa zákazníkom udaných parametrov)
 3. Záručný a pozáručný servis
 4. Servisne prehliadky chladiacich zariadení

Ako si vybrať vhodné klimatizačné zariadenie.

Ceny jednotlivých klimatizačných zariadení sa pohybujú v rozmedzí 500 až 3 000 EUR. Samozrejme tu hovoríme o kvalitných zariadeniach, ktoré spĺňajú aj parametre ohľadne účinnosti. Najdôležitejším parametrom je pomer účinnosti a príkonu a výkonu, ktorý je vyjadrený číslom pre chladenie EER a pre vykurovanie COP. Pri klimatizačných zariadeniach s účinnosťou ( EER/COP ) pod hodnotu 3,00 budete nemilo prekvapený na ich prevádzkovej spotrebe, ktorá sa Vám prejaví na účte za elektrickú energiu. Preto je vhodné sa pri výbere vhodného klimatizačného zariadenia najskôr zorientovať i napriek vyššej cene, ktorá sa Vám vráti za maximálne 2 až 3 roky. Pri lacných klimatizačných zariadeniach môže byť spotreba zariadení aj 2x vyššia pri rovnakom chladiacom výkone.
Ďalším dôležitým parametrom pri výbere klimatizačného zariadenia je potrebný chladiaci resp. vykurovací výkon pre danú miestnosť alebo priestor, potom sa môžete rozhodnúť pre konštrukčné prevedenie, ktoré je najvhodnejšie pre daný účel použitia.

Orientačné stanovenie potrebného výkonu klimatizácie.

Pre každých 10 m2 plochy miestnosti pri bežných parametroch – výška miestnosti 2,65 m, štandardné hodnoty hrúbky stien a izolácii je potrebných cca 1 000 W chladiaceho resp. vykurovacieho výkonu. K tejto hodnote je potrebné pripočítať vnútornú tepelnú záťaž miestnosti napr. počítač cca 250 W a počet ľudí zdržujúcich sa bežne v miestnosti (1 osoba cca 150 W).

MIDEA

Midea klimatizácie sú známe pre svoj vynikajúci pomer kvality a ceny. Kvalitný výkon, spoľahlivosť, dlhá životnosť, automatické čistenie, nízka hlučnosť, nastaviteľný nočný režim a ďalšie užitočné funkcie Vám ponúka klimatizačná technika zn. Midea. Klimatizácie Midea chladia alebo vykurujú komerčné priestory a obytné priestory.

Nástenné a Parapetné jednotky

Kazetové jednotky

Kúrenie
Vykurovací výkon od 2.7 kW do 18.8 kW 88%
Chladenie
Chladiaci výkon od 2.6 kW do 17.6 kW 86%
Hlučnosť
Max hlučnosť od 32 – 49 dB 32%

SAMSUNG

Klimatizácie SAMSUNG sú od základu navrhnuté tak, aby boli výnimočne účinné. Technológia využívajúca výkonný chladiaci systém, nepretržitú kontrolu napätia a účinnú antikoróznu povrchovú úpravu zaisťuje dlhodobý výkon. Klimatizácie SAMSUNG chladia alebo vykurujú komerčné a obytné priestory.

Vnútorné jednotky

Kúrenie
Vykurovací výkon od 2.8 kW do 6.7 kW 82%
Chladenie
Chladiaci výkon od 2.7 kW do 6.7 kW 72%
Hlučnosť
Max hlučnosť od 36-56 dB 36%

GREE

Klimatizačné jednotky GREE sú charakteristické vysokou úsporou energie, nízkou poruchovosťou a dobrou dostupnosťou na trhu – za veľmi priaznivú cenu. Moderným dizajnom prináša klimatizácia značky GREE dotyk luxusu do každej domácnosti. GREE je najväčším producentom klimatizácií na svete. Ročne je priemerne každá tretia klimatizácia na svete vyrobená práve spoločnosťou GREE. Spoločnosť sa primárne venuje bytovým a komerčným klimatizáciam.

Vnútorné jednotky

Kúrenie
Vykurovací výkon od 2.8 kW do 7 kW 83%
Chladenie
Chladiaci výkon od 2.6 kW do 6.6 kW 70%
Hlučnosť
Max hlučnosť od 36-56 dB 36%

VIVAX

– bol vytvorený pre vybavenie každej domácnosti s najnovšími technológiami. Tím odborníkov neustále pracuje na technologickom rozvoji, zlepšovaní funkcií a modernom dizajne produktov. Nasledovaním trendov a Vašich potrieb sú výrobky VIVAX vytvorené s cieľom poskytovať kvalitné, rýchle a ekonomické vybavovanie vášho domova modernou technológiou. Klimatizácie VIVAX chladia alebo vykurujú komerčné priestory a obytné priestory.

Nástenné a Parapetné jednotky

Vnútorné jednotky

Kúrenie
Vykurovací výkon od 3 kW do 7 kW 80%
Chladenie
Chladiaci výkon od 2 kW do 6 kW 70%
Hlučnosť
Maximálna hlučnosť od 53 – 64 dB 53%

DAIKIN

Klimatizačné jednotky Daikin patria k svetovej špičke a vyznačujú sa dlhou životnosťou a rýchlou návratnosťou investície vďaka vysokým účinnostiam svojich zariadení. Všetky produkty zn. Daikin sa vyrábajú s maximálnym ohľadom na životné prostredie a energetickú účinnosť. Klimatizácie Daikin chladia alebo vykurujú komerčné a obytné priestory.

Nástenné a Parapetné jednotky

Podstropné jednotky

Kanálové jednotky

Kazetové jednotky

Kúrenie
Vykurovací výkon od 3.3 kW do 16 kW 86%
Chladenie
Chladiaci výkon od 3.5 kW do 14 kW 86%
Hlučnosť
Maximálna hlučnosť od 37 – 61 dB 37%

TOSHIBA

– ponúka rozsiahly sortiment vysoko efektívnych klimatizačných zariadení pre energeticky úspornú chladiacu a výhrevnú prevádzku. Inovatívna technológia invertora s kombináciou s obnoviteľnými zdrojmi energie garantujú nízke náklady pri optimálnom pohodlí. Klimatizácie TOSHIBA chladia alebo vykurujú komerčné priestory a obytné priestory. Klimatizačné jednotky sa vyznačujú mimoriadnou spoľahlivosťou, kvalitnou japonskou elektronikou a použitím nových technológií.

Nástenné jednotky

Podstropné jednotky

4-cestné kazetové jednotky

Kúrenie
Vykurovací výkon od 5.6 kW do 16 kW 90%
Chladenie
Chladiaci výkon od 5 kW do 14 kW 87%
Hlučnosť
Maximálna hlučnosť od 51 – 70 dB 51%

Nástenné vnútorné jednotky

Parapetné jednotky

Kanálové a Kazetové jednotky

Kúrenie
Vykurovací výkon od 2.9 kW do 18 kW 90%
Chladenie
Chladiaci výkon od 2.5 kW do 15.5 kW 92%
Hlučnosť
Max hlučnosť od 21 – 55 dB 21%

LG

LG klimatizácie sú známe pre svoj vynikajúci pomer kvality a ceny. Kvalitný výkon, spoľahlivosť, dlhá životnosť, automatické čistenie, nízka hlučnosť, nastaviteľný nočný režim a ďalšie užitočné funkcie Vám ponúka klimatizačná technika zn. LG. Klimatizácie LG chladia alebo vykurujú komerčné priestory a obytné priestory. Špičkové technológie, moderný dizajn a pokročilé funkcie pre novú generáciu klimatizačných jednotiek LG. Ochladzujte efektívnejšie vďaka LG DUAL Inverter Compressor™, ktorý šetrí energiu, no zároveň miestnosť vychladí rýchlejšie.

Nástenné a Parapetné jednotky

Kazetové jednotky

Kúrenie
Vykurovací výkon od 2.2 kW do 18.8 kW 88%
Chladenie
Chladiaci výkon od 2.2 kW do 17.6 kW 86%
Hlučnosť
Max hlučnosť od 32 – 49 dB 32%

Potrebuješ pomoc v oblasti klimatizačnej a vzduchotechnickej techniky

Potrebuješ pomoc v oblasti klimatizačnej a vzduchotechnickej techniky

Kontaktujte nás – naši technici sú pripravení vám pomôcť vyriešiť tento problém.

Kontaktujte nás – naši technici sú pripravení vám pomôcť vyriešiť tento problém.