GTA klíma | GTA Klíma montáž a poradenstvo
Naša spoločnosť Vám ponúka kvalitné a profesionálne služby v odbore vzduchotechniky, klimatizácie, chladiacich zariadení ako aj chladiace a mraziace boxy.
klimatizácia, vnutorné, vonkajšie, jednotky, chladiarenské boxy, toshiba, midea, gree, inventor, LG, sinclair, inštalácia, montáž, poraďenstvo, osobitný prístup, servis, kvalita práce
6
page-template-default,page,page-id-6,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-3.6.12,vc_responsive

Vítame Vás na našich stránkach !

Naša spoločnosť  Vám ponúka kvalitné a profesionálne služby v odbore klimatizácie, chladiacich zariadení ako aj chladiace a mraziace boxy.

Spoločnosť  GTA Klíma bola založená v roku 2012 a sústreďuje sa prevažne na oblasti chladenia a klimatizácie. Ponúkame komplexné služby v oblasti klimatizácie a chladenia.

V rámci našej činnosti zabezpečujeme komplexné dodávky klimatizačných zariadení ako aj komplexný návrh a realizácii chladiacich a mraziacich boxov.

Kvalitu našej práce potvrdzuje množstvo spokojných zákazníkov ako aj úspešné pôsobenie na slovenskom trhu.

Montáž zariadení a zároveň aj servis je zabezpečený kvalifikovanými technikmi s všestrannými a mnohoročnými skúsenosťami. Predaj a dodanie klimatizácií zabezpečujeme v rámci celého Slovenska.

Máme osobitný prístup ku každému zákazníkovi a vážime si každého človeka bez ohľadu na to či je, alebo nie je našim zákazníkom a táto myšlienka stála už pri zrode našej spoločnosti ako jeden z jej základných kameňov.

Ponúkame efektívne spoľahlivé výrobky a služby s nízkou spotrebou za veľmi výhodné ceny:

  • Efektivita

  • Spotreba

  • Cena