• Gúgska 48, 940 02 Nové Zámky Slovenská republika

+421 905 458 871

close
klimatizácia LG modern

Vítame Vás na našich stránkach!

Naša spoločnosť  Vám ponúka kvalitné a profesionálne služby v odbore klimatizácie, chladiacich zariadení ako aj chladiace a mraziace boxy.
Spoločnosť  GTA Klíma bola založená v roku 2012 a sústreďuje sa prevažne na oblasti chladenia a klimatizácie. Ponúkame komplexné služby v oblasti klimatizácie a chladenia.
V rámci našej činnosti zabezpečujeme komplexné dodávky klimatizačných zariadení ako aj komplexný návrh a realizáciu chladiacich a mraziacich boxov.
Kvalitu našej práce potvrdzuje množstvo spokojných zákazníkov ako aj úspešné pôsobenie na slovenskom trhu.
Montáž zariadení a zároveň aj servis je zabezpečený kvalifikovanými technikmi so všestrannými a mnohoročnými skúsenosťami. Predaj a dodanie klimatizácií zabezpečujeme v rámci celého Slovenska.
Máme osobitný prístup ku každému zákazníkovi a vážime si každého človeka bez ohľadu na to či je, alebo nie je našim zákazníkom a táto myšlienka stála už pri zrode našej spoločnosti ako jeden z jej základných kameňov.

Ponúkame efektívne spoľahlivé výrobky a služby s nízkou spotrebou za veľmi výhodné ceny!

Sme najlepší v našej špecializácii

Prečo si vybrať Nás

  • Veríme v udržiavanie pevných základných hodnôt

    Naše podnikanie zakladáme na čestnosti, bezúhonnosti, tímovej práci a zodpovednosti, a to je to, čo od nás naši zákazníci očakávajú.

  • Ku každému zákazníkovi pristupujeme ako k rodine

    Naša spoločnosť pôsobí v odbore už dlho a za túto dobu množstvo spokojných a vracajúcich sa zákazníkov a nespočetné množstvo presvedčivo zrealizovaných zákaziek dokázalo, že naša spoločnosť patrí medzi lídrov na trhu.

  • Veríme v nastavenie vyššieho štandardu

    Značky, ktoré predávame, sú spoľahlivé, vysokokvalitné zariadenia, v prípade potreby s vhodnými náhradnými dielmi.