GTA klíma | Staršý rodinný dom
Inštalácia klimatizácie vnutornej a vonkajšej jednotky. Pre výmenu strešnej krytiny montaz vonkajšieho čerpadla na komín.
klimatizácia, vonkajšia, vnútorná, jednotka, komín, RAS, toshiba, kondenz, air-conditioning, chlad, gta klíma, klíma, rodinný dom
1
post-template-default,single,single-post,postid-1,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Staršý rodinný dom v Neudorfe

Staršý rodinný dom

Zákazník z Neudorf pri Parndorfe k nám prišiel s požiadavkou aby bolo čo najmenej krycích líšt, ktoré slúžia len na zakrývanie prepojovacích potrubí, potrebných na reguláciu vzduchu, v miestnostiach viditeľných. Po menšej analýze priestorov sme zhodnotili, že najlepší a zároveň najefektívnejší spôsob osadenia potrubia je cez povalu. Z vnútorných jednotiek typu kondenz (voda čo vnútorná jednotka kondenzuje) odčerpáva malé a tiché čerpadlo kondenzovanú vodu. Čerpadlo je ukryté v dizajnových lištách v ktorých sú skryté aj prepojovacie potrubia.

Zákazník nám taktiež povedal že plánuje meniť starú strešnú krytinu na budúci rok, preto sme sa rozhodli vonkajšiu jednotku osadiť na komín. Takto v prípade výmeny strešnej krytiny nebude demontáž a montáž klímy nutná, čím sme zákazníka odbremenili od ďalších starostí.

1 Koment

  • Anička Bednárová

    Ahojte, Velmi sa mi paci prevedena praca. Dokononca aj technika funguje presne ako ma.. vyborne

Pridaj komentár