GTA klíma | Rodinná štvorbytovka v Hlohovci
Inštalácia klimatizácie vnutornej a vonkajšej jednotky s kabelážou a s potrubím su vstavané v stene. Neviditelná kabeláž, rekonštrukcia domu.
klimatizácia, vonkajšia, vnútorná, jednotka, RAS, Inventor, air-conditioning, chlad, gta klíma, klíma, štvorbytovka, rekonštrukcia, hlohovec
322
post-template-default,single,single-post,postid-322,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Rodinná štvorbytovka v Hlohovci

Rodinná štvorbytovka v Hlohovci

V tomto prípade zákazník z Hlohovca rekonštruoval rodinný dom štvorbytovku a už vopred vedel, že bude potrebovať klimatizačné jednotky. Požiadavka bola, že klimatizačné jednotky musia byť namontované v troch rozličných miestnostiach. Pred dokončením rekonštrukcie sme navrhli najefektívnejšie rozmiestnenie jednotiek a ich prepojenie.

Následne bola vykonaná predpríprava a osadenie potrebných potrubí, na prepojovanie vnútorných s vonkajších jednotiek a odvod kondenzátu, do steny. Po dokončení rekonštrukcie, murárskych prac a po prvom maľovaní sme osadili klimatizačné jednotky, kde potrubia a kabeláž je doslova neviditeľná.

Žiaden komentár

Pridaj komentár