GTA klíma | Mraziarenský box exterierny
Zhotovenie mraziaceho boxu v extrémnych podmienkach, inštalácia protišmykovej podlahy, klimatizácie a špeciálnych vzduchotesných dverý v exteriéri.
klimatizácia, vonkajšia, exteriér, jednotka, mraziarenský box, air-conditioning, chlad, gta klíma, klíma, izolácia, protišmyková podlaha, panel, PUR
296
post-template-default,single,single-post,postid-296,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Mraziarenský box Koniarovce (exterierny)

Mraziarenský box Koniarovce (exterierny)

Zákazník z Koniaroviec k nám prišiel s požiadavkou zhotovenia mraziaceho boxu v exteriérnych priestoroch, kde sa teplota od závislosti ročného obdobia môže kolísať od -15 až do 45 stupňov. Izolácia a kvalita mraziaceho boxu bola na prvom mieste, keďže box má slúžiť ako úložný priestor pre mäso a teplota by mala byť konštantná do -20 stupňov.

Podľa týchto požiadaviek sme mohli zvoliť to najefektívnejšie riešenie zhotovenia mraziacej jednotky. Strešné, podlahové a bočne panely sú zhotovené z 160mm-vého PUR panelu, ktorý charakterizuje extrémna izolačná schopnosť. Vstupný vchod bol osadený špeciálnymi samo vyhrievacími dverami aby nedochádzalo k ich zmrznutiu a zaseknutiu. Pre zvýšenú bezpečnosť sme nainštalovali protišmykovú podlahu aby sa eliminovali pripadne úrazy. Mraziaci box ma v sebe nainštalovaný regulačný ovládací panel s možnosťou nastavenia teploty v boxe.

1 Koment

  • Tomašova

    Zdravím, zaujala ma vaša ponuka mraziaceho boxu aka je cena boxu ?a kolko m2 vychadza box do 4m2

Pridaj komentár