GTA klíma | Bytovky v Bratislave
Inštalácia klimatizácie vnutornej a vonkajšej jednotky v bytových priestoroch, osadenie na balkóne poza bezpečnostńe sklo.
klimatizácia, vonkajšia, jednotka, RAS, toshiba, air-conditioning, gta klíma, klíma, byt, bratislava, bytovka, balkón
337
post-template-default,single,single-post,postid-337,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-6.10.0,vc_responsive

Bytovky v Bratislave

Bytovky v Bratislave

Zákazníci z Bratislavy k nám prišli s požiadavkou osadenia klimatizačných jednotiek do ich bytov, avšak s problémom, že vonkajšie jednotky nemôžu byť osadené na vonkajších stenách, len na balkónoch z bezpečnostných dôvodov a aby sa nedošlo k poškodeniu steny. Navyše bytová fasáda je riešená z čiernych presklených panelov a tým pádom nemôže byť prevratná.

Na vyriešenie tohoto problému a splnenia požiadaviek zákazníkov sme zvolili riešenie osadenia vonkajšej bezpečnej klimatizačnej jednotky za ochranné sklo a prevedenie potrebných potrubí pod balkónovými dverami. Viditeľné potrubia sme skryli pod dizajnové lišty, ktoré môžu byť premaľované podľa zákazníkových potrieb. Zákazníci boli veľmi spokojný s riešením a prevedením kompletného systému klimatizácie.

Žiaden komentár

Pridaj komentár